Ekspertteam

Ekspertteam

Verify the Solution er en møteplass for felles prosjekter mellom etablerte bedrifter og start-ups i Horten.

En idé blir formet gjennom et samarbeid med aktører med ulik kompetanse. Dette omtler vi som vårt ekspertteam.

 

 

 

Vårt ekspertteam

Max Tangen

Max Tangen

Daglig Leder, 7Sense Products AS

E-post: max.tangen@7sense.no
Mobil: 922 20 226

Einar Hareide

Einar Hareide

Daglig Leder, Hareide Design

E-post: einar@hareidedesign.com
Mobil: 976 50 554

Luca Petricca

Luca Petricca

Teknisk Leder, Broentech Solutions AS

E-post: lucap@broentech.no
Mobil: 457 84 293

Ole Henrik Gusland

Ole Henrik Gusland

Lab Manager, University College of Southeast Norway

E-post: ole.gusland@usn.no
Mobil: 901 40 541

Asle Johnsen

Asle Johnsen

Daglig Leder, Aiwell AS

E-post: asle@aiwell.no
Mobil: 905 15 410

single

Frode Stensaa

Daglig Leder, 7Sense Technologies AS

E-post: frode.stensa@7sense.no
Mobil: 917 94 995

single

Tomas Moss

Daglig Leder, Orbiton AS

E-post: tm@orbiton.no
Mobil: 906 14 262

single

Stian Broen

Daglig Leder, Broentech Solutions AS

E-post: stian@broentech.no
Mobil: 452 41 592

single

Thomas Brekke

Associate Professor, University College of Southeast Norway

E-post: thomas.brekke@usn.no
Mobil: 975 50 027